Стандарти

У своїй роботі компанія достримується основних стандартів галузі: GACP, GMP, ISO 9001:2000. Зазначені стандарти є невід’ємними та фундаментальними елементами нашої процесно-орієнтованої, комплексної системи управління.

Виробництво рослинних продуктів налічує особливо велику кількість проблем: починаючи від зовнішніх факторів, що можуть вплинути на їхній ріст, і закінчуючи умовами зберігання. Ось чому ми у своїй роботі прагнемо до інтегрованої системи управління якістю. Саме це гарантує нам, що ми завжди отримуємо стандартизовану продукцію із передбаченою якістю.

  1. Створення продуктів. Свою роботу ми починаємо зі створення продукту, керуючись метрологією Six Sigma (DMADV), яку  використовують у корпоративному менеджменті для створення нових проектів продукції або процесу
    з передбачуваною та бездефектною якістю.
  2. Культивування та заготівля лікарських рослин. На наступному етапі ми здійснюємо контрольоване комплексне вирощування на основі вимог і належної практики культивування та збору лікарських рослин (GACP). Саме такий підхід ми
    використовуєми при роботі з нашими підрядними організаціями, уникаючи, наскільки це
    можливо, використання хімічних пестицидів та використовуючи лише чітко визначені засоби захисту.
  3. Виробництво екстрактів. На етапі переробки лікарської рослинної
    сировини нашим головним пріоритетом завжди є захист активних фармакологічних
    інгредієнтів. Основним керівництвом для нас є Постанова GMP «Належна практика
    виробництва рослинних препаратів» та ISO 9001:2000. Саме наявність відповідних вимог для нас є критичною при роботі з підрядними організаціями. Ми поєднуємо багатий людський досвід із найновішими технологіями екстракції.
  4. Передбачувана якість. Усі наші продукти проходять ретельний
    аналіз, щоб ми могли гарантувати вашу безпеку та безпеку ваших клієнтів у
    будь-який час. Наші лікарська рослинна сировина та продукти переробки рослинної
    сировини відповідають вимогам, викладеним  ДФУ (Державна фармакопея України), ДСТУ (Державний стандарт України) що підтверджено незалежними акредитованими лабораторіями.
  5. Постійний моніторинг. Ми відслідковуємо дані на різних етапах виробництва та однорідності партії
    документів таким чином задовольняючи високі потреби клієнтів у безпеці товару. Для цього ми здійснюємо декілька рівнів аудиту: первинний на рівні працівника, вторинний на рівні уповноваженої особи з якості та третинний із залученням сторонніх організацій.
  6. Безперервне вдосконалення. Підхід до послідовного вирішення проблем на основі методології DMAIC – це постійне вдосконалення бізнес-процесів, яке ми здійснюємо в процесі управління виробництвом і яке є одним із основних принципів нашої роботи.