Про компанію

ТОВ “Шльосем Україна” (далі Sh&S) – це агрофармацевтична компанія з культивування, заготівлі лікарських і ароматичних рослин, виготовлення з них екстрактів і ефірних олій та функціональних (профілактично-оздоровчих) продуктів.

Культивування та виробництво продукції здійснюємо як на власних виробничих площах, так і на потужностях партнерів, розташованих в екологічно чистих місцях Черкащини, Житомирщини та Волині.

Наша рослинна сировина стандартизована згідно вимог ДФУ (Державної фармакопеї України), EP (European Pharmacopoeia), USP (United States Pharmacopeia), JP (Japaneses Pharmacopeia) та ін.

У своїй роботі компанія дотримується основних стандартів галузі: GACP, GMP, ISO 9001.

Командою технологів Sh&S досягнуто успіхів у наступному:

  • Розроблено лінійку функціональних (профілактично-оздоровчих) напоїв.
  • Розробляється лінійка продукції медичної косметика: креми, гелі, шампуні, гідролати, ефіроолії.
  • Розробляються технології виготовлення лікарських рослинних субстанцій та фармацевтичних препаратів із власної високоякісної рослинної сировини.

Це інноваційні продукти, що унікальні за своєю рецептурою та складом. Вони поєднують у собі даровані природою неперевершені аромати, смаки, колір, безпека та користь яких перевірена належними лабораторними дослідженнями. Їх виготовляють із стандартизованої рослинної сировини, яку вирощують на власних земельних ділянках та заготовляють в екологічно чистих лісах Черкащини та Волині з належним контролем якості.

Місія і цінності

Місія
Ми створюємо для людей доказово безпечну та корисну трав’яну продукцію.

Цінності
  1. Довіра;
  2. Відповідальність;
  3. Чесність та відкритість;
  4. Збереження дикої природи;
  5. Любов до своєі країни та світу.

 

Наша філософія

Ми розглядаємо технологію як дорожню карту, яка веде до відповідального майбутнього. Ось чому ми в компанії ТОВ “Шльосем Україна” вибираємо технології, з якими ми працюємо, дуже ретельно. Наша мета – зберегти надбання природи, зберігаючи якість наших продуктів за допомогою екологічно чистих виробничих потужностей.

Відправна точка нашого виробництва – цінність для споживача. По суті, філософія та  інструменти організації бізнесу спрямовані на оптимізацію всіх процесів компанії, підвищення якості продукції, яку виготовляємо для потреб клієнтів.

Ми поєднуємо людський досвід з найновішими технологіями. Від обробки рослин до екстракції та сушіння для досягнення поставлених цілей ми використовуємо як інноваційні, так і вже випробувані технології. Незалежно від виробничого процесу, нашим головним пріоритетом завжди є захист активних фармакологічних інгредієнтів.

Концепція бережливого виробництва, що діє на нашому підприємстві, заснована на системному підході до виявлення дефектів і пошуку методів їхнього усунення. Одним із головних моментів цієї концепції є постійне вдосконалення процесів на підприємстві за рахунок залучення всього персоналу до процесу поліпшень.

 

Етика і комплаенс

Діяльність компанія ТОВ “Шльосем Україна” на всіх ринках побудована винятково на основі  чинного законодавства, відповідно до принципів сумлінного ведення бізнесу, високих стандартів ділової етики та професійної поведінки, прийнятими в нашій компанії.

Кодекс ділової поведінки та етики – це основоположний документ, в якому викладено норми внутрішньої корпоративного поведінки, правила взаємодії співробітників компанії  ТОВ “Шльосем Україна” з клієнтами, діловими партнерами, державними органами і зовнішніми аудиторіями. Кодекс обов’язковий для виконання всіма співробітниками компанії ТОВ “Шльосем Україна” незалежно від займаної посади.

Для забезпечення відповідності діяльності компанії ТОВ “Шльосем Україна” вимогам чинного антикорупційного законодавства, виявлення, оцінки, аналізу та мінімізації корупційних ризиків в Компанії вибудовується система комплаєнс. Затверджено політику щодо дотримання антикорупційного законодавства, відповідно до якої повинен діяти кожен співробітник компанія ТОВ “Шльосем Україна”.

За наявності інформації про порушення Кодексу ділової поведінки та етики або проявів корупції за участі представників компанії ТОВ “Шльосем Україна” як співробітники, так і наші партнери можуть звертатися за телефоном +38 044 237 93 01.